MEIST

Õpi piloodiks
koos meiega!

Kes me oleme?

Xfly lennukool on osa Xfly lennuettevõttest, mis on üks juhtivaid lennuteenuste pakkujaid Euroopas ja mille lennukiparki kuulub 15 lennukit. Ettevõte ise lennupileteid ei müü, kuid osutab suurimatele Euroopa lennuettevõtjatele lennuteenuseid koos õhusõidukite ja meeskonnaga.

Xfly pikaajalised kliendid on tuntud Põhja-Euroopa lennuettevõtjad, sealhulgas SAS ja kodumaine Nordica, ning paljud teised lennufirmad üle kogu Euroopa. Enne COVID-19 pandeemiat transportis Xfly oma klientide nimel ligikaudu 2 miljonit reisijat ja korraldas üle 36 000 lennu. 2022. aasta algusest oleme taas kasvutrendis.

Xfly peakontor asub Tallinnas, kuid meil on baasid ka Stockholmis, Kopenhaagenis, Aarhusis, Oslos, Gällivares, Turus ja Vilniuses.

Pakume sulle 18-kuulist intensiivset teise piloodi loa (MPL) koolitusprogrammi

Xfly lennukool ja meie koostööpartnerid täidavad sinu unistuse saada piloodiks. Piloodikarjäär koos kindlustatud töökohaga ei ole kunagi olnud rohkem kättesaadav kui praegu. Me aitame sind esimestel sammudel, kuid ootame sinult täielikku pühendumist õpingutele ja tulevase karjäärile.  

Pärast MPL-koolitusprogrammi ja tüübipädevuse koolituse läbimist on sulle töökoht Xfly’s teise piloodina garanteeritud. Esita oma avaldus juba täna ja me võtame sinuga ühendust enne järgmise koolituse hooaja algust. Avaldusi ootame kuni 31.07.2022.

Day in the Life of a Pilot - Christopher ATR 72